سوالات پر تکرار

برای ثبت نام در سمپوزیوم با انتخاب گزینه ثبت نام در سمپوزیوم ، وارد صفحه ایی خواهید شد که باید نوع ثبت نام خود را مشخص کرده و بعد از آن وارد صفحه دیگری می شوید که اطلاعات خود را باید ثبت کنید؛ در عین حال در همان صفحه نام کاربری و رمز عبور هم برای خود تعیین می کنید که بدین ترتیب عضو سایت هم می شوید و پس از این در صورت پرداخت هزینه و موفق بودن مراحل کار،با ورود به صفحه خود با همین نام کاربری و رمز عبور وضعیت ثبت نام خود را خواهید دید.

پس از انجام مراحل ثبت نام و واریز موفق وجه ، پیامی از طرف سایت سمپوزیوم برای شما نمایش داده می شود که پرداخت شما با موفقیت انجام شد . در این حالت ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است . معمولا ایمیل تاییدی هم  برای شما ارسال می شود ( در صورت مشاهده نکردن ایمیل دریافتی ، حتما فولدر اسپم خود را هم  چک کنید ) ، البته در صورت دریافت نکردن ایمیل جای نگرانی نیست . همچنین اگر از صفحه ورود اعضا  (با نام کاریری و رمز عبوری که ثبت کردید) وارد پروفایل خود در سایت  شوید می توانید ثبت نام انجام شده و تایید پرداخت خود را مشاهده کنید .

.

خیر ، جهت ارسال خلاصه مقاله نیازی به ثبت نام در کنگره نیست ولی در صورت پذیرش مقاله شما جهت سخنرانی باید در کنگره ثبت نام کنید .

در صورتی که شما در کنگره ثبت نام نکردید  برای ثبت خلاصه مقاله با انتخاب گزینه ارسال خلاصه مقاله افراد ثبت نام نکرده، وارد صفحه ایی می شوید که اطلاعات خود و خلاصه مقاله را وارد می کنید در عین حال در همان صفحه نام کاربری و رمز عبور هم برای خود تعیین می کنید که بدین ترتیب عضو سایت هم می شوید و پس از این با ورود به صفحه خود با همین نام کاربری و رمز عبور اطلاعات مقالات ثبت شده خود را خواهید دید و امکان ثبت نام در کنگره هم از همان طریق صفحه شخصی برای شما وجود خواهد داشت.

در صورتی که در کنگره ثبت نام کردید دارای نام کاربری و رمز عبور هستید و عملا عضو سایت هم شده اید . در این حالت گزینه ارسال خلاصه مقاله افراد ثبت نام کرده را انتخاب کنید ، در صورتیکه وارد سایت نشده باشید وارد صفحه ورود به سایت خواهید شد که با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد پروفایل شخصی خودتان می شوید حالا بار دیگر از منوی بالای صفحه ثبت خلاصه مقالات افراد ثبت نام کرده را انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، خلاصه مقاله خود را ارسال کنید . حالا در پنل کاربری شما اطلاعات خلاصه مقاله ثبت شده خود را می توانید ملاحظه کنید .

همکاران ایرانی برای ارسال خلاصه مقاله خود حتما باید از سایت فارسی استفاده کنند . مراحل ثبت خلاصه مقاله در سوال قبل به طور کامل توضیح داده شده است

پس از ثبت موفق خلاصه مقاله ، وارد صفحه ایی می شوید که این پیام را برای شما نشان خواهد داد : ” مقاله شما ثبت شد .از مشارکت شما در بیستمین گردهمایی علمی سالانه و پانزدهمین کنگره بین المللی انجمن ارتودنتیستهای ایران سپاسگزاریم”  و ایمیل تاییدی هم  برای شما ارسال می شود ( در صورت مشاهده نکردن ایمیل دریافتی ، حتما فولدر اسپم خود را هم  چک کنید ) . همچنین اگر از صفحه ورود اعضا  (با نام کاریری و رمز عبوری که ثبت کردید) وارد پروفایل خود در سایت  شوید می توانید مقاله ثبت شده خود را مشاهده کنید .

دانشجویان تنها برای شرکت در جایزه پروفسور فرمند می توانند خلاصه مقالات خود را ارسال کنند و در فرم مذکور بجای شماره نظام پزشکی ، شماره دانشجویی خود را وارد کنند و حتما قوانین رقابت فوق را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنند .

برای شرکت در این دو رقابت ابتدا قوانین آن را در سایت دقیق و کامل مطالعه کرده و سپس برای ارسال خلاصه مقاله خود ، از بخش ارسال خلاصه مقالات موارد خواسته شده را پر کرده و گزینه متقاضی شرکت در جایزه دکتر بهرمان یا دکتر فرمند هستم را تیک بزنید و حتما اصل مقاله و نامه موافقت سایر نویسندگان و صفحه فهرست ژورنال (یا نامه پذیرش مقاله توسط ژورنال) را ضمیمه و ارسال کنید

Scroll to Top
اسکرول به بالا